در باره ما

شرکت سگال یک تیم تحقیق و توسعه بر پایه بلاک چین می باشد.
گروه ما در زمینه ساختار سیستم توزیع شده، ساختار بلاک چین، طراحی پروتوکل و قرارداد های هوشمند و تمامی الزامات توسعه ی محصول، توسعه ی فنی، طراحی وب و طراحی رابط کاربری، مهارت و تخصص ویژه ای دارد.
ما در طی دو سال اخیر موفق به ارایه طراحی ساختار سیستم های توزیع شده و خدمات توسعه، شده ایم و به ده ها شرکت در زمینه توسعه محصول مشاوره های تخصصی داده ایم و در حال حاضر در حال تولید پلتفرم ایکسچنج و کیف پول به سفارش شرکت بین المللی …. می باشیم

بیانیه ماموریت

ما تلاش کرده ایم تا از افراد متخصص در بروزترین تکنولوژی دنیا ” بلاکچین ” در تشکیل تیم خود استفاده کنیم و با مطالعات گسترده ای در خصوص سازمان ها و کسب و کار ها  و بررسی مسایل و مشکلات موجود در سطح کلان جامعه ی ایران، راه حل هایی را در خصوص یکپارچه سازی اطلاعات و بهبود صد درصدی سرعت تراکنش های ارزش، امنیت فریندهای اجرایی و دقت بسیار بالا در شناسایی و تطبیق اطلاعات، ارایه داده ایم تا از این طریق بروکراسی های موجود در فرایند های اجرایی حذف گردیده و هم چنین تخلفات و حملات سایبری و اشتباهات ناشی از بی دقتی در عملکرد نیروی انسانی از بین برود. لذا در جهت بهبود عملکرد سازمان ها و کسب و کار ها و آسایش مردم تلاش خواهیم کرد همگام با پیشرفته ترین کشورها و کمپانی های دنیا قدم برداشته و از هیچ تلاشی دریغ ننماییم.

چشم انداز

ارزش ها:

  1- آسایش مردم

  2- صرفه جویی انرژی (زمان، کاغذ، برق، رفت و آمدها و…)

  3- پیشرفت در سطح دنیا و تعاملات بین المللی

آرمان:

  یکپارچه سازی تمامی اطلاعات بر روی پلتفرم داخلی که
  با سرعت ترین و ایمن ترین پلتفرم دنیا خواهد بود